Alt vi gjør handler om å gjøre livet lettere for de som bruker våre produkter og tjenester. Derfor har vi løpende kontakt med brukere, pleiere og helsmyndigheter.
Vi satser store ressurser på forskning og utvikling av banebrytende produkter og tjenester, som fortsetter og reduserer innvirkningen inkontinens har på menneskers liv. Dette har ført til lansering av høyabsorberende produkter som føles tørre, er skånsomme mot huden og svært diskrete. For personer med inkontinens er disse produktene avgjørende for å kunne fortsette som før og leve livet som vanlig
Jeg trodde at jeg aldri skulle tørre å sole meg i en bikini igjen… TENA Lady Mini Magic er vår mest diskrete beskyttelse, og er ikke større enn et vanlig truseinnlegg.
Jeg har lært meg å stole på det nå… at det holder seg tørt.Med unike teknologi som Quick-Dry overflate og absorberende Lock Away Core, gjør at våre bind og bukseprodukter holder seg behagelige, tørre og sikre.
Jeg trodde at lange dager ute skulle bli en saga blott... men ikke med TENA Pants Discreet.TENA Pants Discreet – produktet som både ser ut, og føles, som vanlig undertøy, samt gir trygghet og komfort dagen lang.
(Pleier ved sykehjem)Da våre pasienter byttet til TENAs produkter forsvant hudirritasjonene
Vi introduserte FeelDry™ i våre helseprodukter. Det er en spesielt utviklet overflate som holder huden tørr – selv når det blir utsatt for trykk. Det reduserer risikoen for hudirritasjoner, og senker skiftefrekvensen og de kostnader det medfører. Det gjør det også mer behagelig for brukeren.
(Pleier og pårørende)Nå som jeg er 65 er jeg ikke så sterk som før, og det å skifte på min mor er en påkjenning for ryggen min….TENA Flex er et alt-i-ett produkt. Produktet er ergonomisk utviklet for enklere skift på personer med redusert bevegelighet, samtidig som det reduserer risikoen for ryggskade blant pleiere. Det gjør skifteprosessen mer komfortabel og enklere for begge parter.
Alle våre produkter er i overensstemmelse med de strengeste sikkerhetsstandarder, og er CE-merket som bevis på overholdelsen av EUs sikkerhets- og prestasjonsdirektiver.